براي مشاهده همه برنامه ها در گوگل پلي روي کليد زير کليک کنيد.

ايران آفلاين
برنامه ايران آفلاين، تمامي نقشه ايران را بصورت آفلاين در اختيار کاربران ميگذارد. از ويژگيهاي منحصربفرد اين برنامه ميتوان به مسيريابي آفلاين، جستجوي آفلاين (نام خيابانها و اماکن) و حجم کم آن (تنها صد وچهل مگابايت براي نقشه کل ايران) اشاره کرد.
مشاهده برنامه در گوگل پلی
حس خوب
هدف از ساخت حس خوب اين بوده تا کاربر هنگام کارکردن با آن به حس و حال خوبي دست پيدا کند. اين برنامه از دو بخش کلي تشکيل شده است، يکي کپشن اينستا و ديگري متن هاي من. در بخش کپشن اينستا پيام هاي زيادي در دسته بنديهاي مختلف گنجانده شده است. در بخش متن هاي من نيز شما ميتوانيد متن دلخواه خود را در دسته بنديهاي مختلف ذخيره کنيد
اين برنامه تنها شامل متن نبوده و در بخش کپشن اينستا پيامهاي صوتي و تصويري نيز بچشم ميخورد
مشاهده برنامه در گوگل پلی
فالگير
فالگير يکي از کاملترين اپليکيشن هاي اندرويد در زمينه خود است. در اين برنامه شما با فالها و بخشهاي متنوعي روبرو مي شويد  از جمله: فال قهوه، فال تاروت، فال حافظ، فال ورق، استخاره شيخ بهايي، طالع بيني و...
مشاهده برنامه در گوگل پلی
کتابخانه پارس
کتابخانه پارس يک برنامه کاملا رايگان است براي علاقمندان به کتاب و کتابخواني که بيش از هزار جلد کتاب را در دسته بندي هاي مختلف گردهم آورده. در جمع آوري کتاب ها سعي شده تنها کتابهاي فاقد کپي رايت در برنامه گنجانده شوند تا حقي پايمال نشود. تمامي کتاب ها فرمت پي دي اف داشته و به راحتي مي توانيد آنها را دانلود کرده و از خواندن کتاب ها لذت ببريد.
مشاهده برنامه در گوگل پلی
بازي هاي باحال
اين يک بازي خيلي خاصه، چون تشکيل شده از مجموعه اي از بازيها که شما ميتوني يکنفره، دونفره تااااا شيش نفره همزمان روي يک گوشي بازي کني. بازيها: پازل تصاوير، دوز، ريورسي، منچ، بازي رياضي، بازي رنگ ها، بازي شمارش معکوس، ماشين مسابقه و قايقراني
مشاهده برنامه در گوگل پلی
آموزش جامع گرامر انگليسي
اگه با يادگيري گرامر انگليسي مشکل داريد توصيه ميکنم اين برنامه رو از دست ندين چون با زبان خيلي ساده گرامر انگليسي رو بهتون آموزش ميده.
مشاهده برنامه در گوگل پلی
پازيلا
پازيلا يک بازي پازل هست که ميتوني هم يک نفره و هم دونفره بازي کنيد. در حالت دو نفره صفحه به دو قسمت تقسيم ميشه و با دوستت رقابت ميکني، هم خود بازي يکسري عکس داره و هم ميتوني از گالري عکس رو انتخاب کني و اونو پازل کني.
مشاهده برنامه در گوگل پلی
خواب در طبيعت
خواب در طبيعت کمک ميکنه خواب راحت و خوبي رو تجربه کنين. در اين برنامه شما ميتونين صداهاي طبيعت رو به انتخاب خودتون پخش کنيد، با هم ترکيب کنيد و چشماتونو ببنديد و خودتونو در طبيعت تصور کنيد. اين برنامه يک تايمر هم داره که قبل از خواب تنظيم ميکنيد که سر وقت صدا قطع بشه.
مشاهده برنامه در گوگل پلی
خاطره ها
خاطره ها گلچيني هست از آهنگ هاي قبل انقلاب که با گوش کردن به اونها خاطراتتون زنده ميشه. البته گلچين هاي ديگه اي مثل ابي، معين و.. هم داريم که ميتونين با کليک بر روي اولين مطلب در بالاي همين صفحه اونها رو هم مشاهده کنيد.
مشاهده برنامه در گوگل پلی مشاهده همه برنامه ها در گوگل پلی
انگليش سانگز
گلچين 30  آهنگ خاطره انگيز انگليسي به همراه متن و ترجمه
دانلود با لینک مستقیم